Hakkimizda

Aşk Hikayesi tarafından 2 Kasım 2023 tarihinde eklendi, 701 Okunma ve 0 Yorum aldı

Aşk Hikayesi Hakkımızda

Aşk Hikayesi, Türkiye’de sohbet platformlarına yön verip, liderlik etmek ve kullanıcılarının kendilerini en rahat hissettikleri yer olabilmek amacı ile 2005 yılında yayın hayatına başlamıştır.

Kuşakların beklentileri ve alışkanlıklarını anlayan ve tanıyan bir topluluk olarak, 17 yıl boyunca ziyaretçilerimizle birlikte sohbet ettik, ettirdik.

İnsanların belirli kurallar dahilinde, birbirleri ile tanışabileceği, kaynaşabileceği, hem eğlenip hem de sohbet edebileceği bir topluluk oluşturma gayesi ile aradan geçen 17 yılda kocaman bir aile olduk.

Kuralların amacı, sohbet odaları içerisinde kaliteli, seviyeyi ve aile ortamını korumaktan öteye de gitmemektedir.

%100 Ücretsiz ve Kayıt Olma Zorunluluğu YOK!

Standart sohbet sitelerinden olmaktansa, tüm ziyaretçilerin birbiri ile etkileşime geçebildiği sosyal bir ağ, bir topluluk olabilmek amacı ile yeni bir düzen yaratma ilkesini taşıyan Aşk Hikayesi, sunduğu hizmette kullanıcılarından hiç bir ücret talep etmediği gibi, kayıt olma zorunluluğu da koşmamaktadır.

Dolayısı ile dilediğiniz bir rumuzu seçip, sohbete başlayarak, anonim biri olabilir, kendiniz paylaşmadığınız sürece de bilgilerinizin gizliliğini koruyabilirsiniz.

Binlerce insanı bir araya getiren, gerek Türkiye gerekse de Dünya’nın çeşitli noktalarında ki gurbetçileri buluşturan topluluğumuz ile ilgili istek, öneri ve şikayetleriniz için bize yazabilir, bu vesile ile de site yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçilerimizden gelecek geri bildirimleri önemsediğimizi hatırlatarak, kendimizi daha ileriye taşıyabilmemiz için önerilerinizi dinlemekten memnuniyet duyacağımızı da belirtmek isteriz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.